Nabiotech

Błonnik pokarmowy jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania układu trawiennego, gdyż działa w jelitach jak miotełka usuwająca zalegające resztki pokarmowe. Do przygotowania błonnika witalnego używa się łuski babki jajowatej, mającą zdolność do wiązania wody, co skutecznie zmiękcza masę jelitową  oraz babkę płesznik,  dzięki której zwiększa się lepkość przesuwanej w jelitach treści. Błonnik zawarty w babce poprawia wyniki stężenia glukozy oraz insuliny we krwi, a także reguluje cholesterol w organizmie, obniżając poziom tego „złego” i podnosząc ten „dobry”.

Według badań „Mapy Zdrowia” 95% Polaków ma zanieczyszczony organizm, a 40% z nich nie wie, że w ich organizmie gromadzą się szkodliwe substancje. Stwierdza się też, że 90% Polaków nie zapobiega chorobom, ale się z nich leczy. Co drugi Polak po czterdziestym  roku życia ma problemy z wypróżnianiem. Tylko ok. 10% Polaków prowadzi zdrowy tryb życia i regularnie oczyszcza organizm. To właśnie oni żyją długo i cieszą się zdrowiem do późnej starości. Jeżeli chcesz do nich dołączyć to powinieneś  zacząć od detoksu  swojego organizmu. Możesz tego dokonać  stosując dietę hCG ale należy się do tego odpowiednio przygotować.

Rola błonnika w etapach trapii odchudzającej hCG

Pierwszy etap diety odchudzającej opracowany został w celu usunięcia toksyn i innych szkodliwych substancji zalegających w jelitach oraz do ich naprawy a także do wzmocnienia całego układu pokarmowego po to aby nasz układ trzewny mógł prawidłowo pełnić swoją rolę. Jest to niezbędne w celu prawidłowego przeprowadzenia diety odchudzającej wykorzystującej sygnał hCG. Jak wiadomo możemy stosować posiłki o kaloryczności 500 kcal więc należy zrobić wszystko aby wykorzystać te posiłki na 100%. Ponadto w dalszych etapach Aktywacji przeprowadzamy drastyczny detoks i w tym celu musimy wcześniej zadbać o regenerację zarówno wątroby jak i nerek. Obydwa te organy będą miały dużo pracy z toksynami uwolnionymi ze spalonego podczas diety tłuszczu. Na innych dietach niskokalorycznych takiego problemu nie ma ponieważ możliwość spalania na nich  dużych ilości tłuszczu jest jedynie iluzoryczna. Przy spadku wagi ok. 10 kg na większości diet niskokalorycznych udział tłuszczu to ok. 1,5 kg. Natomiast przy takim samym spadku wagi  na diecie hCG udział ten jest dokładnie odwrotny – tzn. spali się ok. 8 kg tłuszczu. Nadmienić należy, że taki spadek tłuszczu związany jest z dużym wyrzutem uwolnionych z tłuszczu toksyn, które trafiają do obiegu wtórnego w naszym organizmie – narażając nasze dwa wspomniane organy do zwiększonej pracy.

I w tym miejscu do pracy angażujemy błonnik witalny, który wraz z litoralem jest jednym z podstawowych produktów w fazie przygotowania organizmu do diety. Nie ma ograniczeń wiekowych jeśli chodzi o stosowanie błonnika witalnego – mogą spożywać go zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe, czy seniorzy. Musimy jedynie dostosować dzienną dawkę do  zaleceń etapu przygotowawczego. Istotne jest też to, że błonnik witalny może być dodatkiem do naszej codziennej diety, ale można również robić sobie od czasu do czasu kurację błonnikową. Wystarczy zaledwie kilka dni, aby wyraźnie doświadczyć efektów jego stosowania

Share via
Copy link
Powered by Social Snap